Lanovky, bobovka, koloběžky, elektrokola – letní sezóna odstartovala

Letní sezóna ve východních Krkonoších je v plném proudu. O víkendu ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC vyjedete na hřebeny 2 lanovkami a navštívit můžete dětské parky, projet se na bobové dráze a vyřádit v Lemurii. Ve všední dny je v provozu bobovka a Lemurie, půjčovna SkiResort Live v Janských Lázních a kabinková lanovka Černohorský Express. 

Od června je o víkendech v Peci otevřená půjčovna koloběžek. Najdete ji přímo u bobové dráhy Relaxpark a dětského parku Lemurie.

Kabinková lanovka Černohorský Express je v provozu denně vždy v čase 9 – 17 s jízdou každou hodinu. Kabinka Vás vyveze z Janských Lázní na Černou horu, odkud můžete pěšky vyrazit ke Stezce korunami stromů, do Pece pod Sněžkou kolem Černohorského řašeliniště, nebo zvolit úplně jinou trasu, podle libosti. 

Dětský park Kabinka u horní stanice této lanovky je nyní otevřený vždy o víkendu. Takže pokud na hory vyrážíte s dětmi, měli byste si nějaký čas rezervovat i na jeho návštěvu.  

Sedačková lanovka Portášky je v provozu o víkendech vždy v čase 9 – 16 s jízdou každou hodinu. Z Velké Úpy Vás vyveze k Herní krajině Pecka, která je denně otevřená a může pomoct i v případě,  že se chystáte na Růžohorky, nebo na Sněžku. Vždyť horní stanice lanovky je ve výšce 1 062 m n.m. 

Vyrazit na výlet můžete i na koloběžce. Ve všední dny se na vás těšíme ve SkiResort Live půjčovně v Janských Lázních,  Půjčovna SkiResort Live ve Velké Úpě a v Peci pod Sněžkou u bobovky je otevřená o víkendu. Vyberte koloběžkovou si trasu, která vám bude nejvíc vyhovovat.

Půjčovna v Janských Lázních půjčuje i horská elektrokola, včetně juniorských. Rodinnému výletu na elektrokolech tak už nic nebrání. 

Vítr ve vlasech ale pocítíte i na bobové dráze. V Relaxparku v Peci je 900 metrů dlouhá bobovka otevřená denně a bude bavit malé i velké. A pokud by dětem ještě zbyla energie, hned vedle je velký park Lemurie s trampolínami, prolézačkami, skluzavkami a řadou dalších herních prvků. I tenhle dětský „ráj“ již zůstává otevřený denně. 

Tak si užijte začátek letní sezóny v Krkonoších. Těšíme se na Vás.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.